Log In

Don't have an account? Sign up now

Lost Password?

Sign Up

Password will be generated and sent to your email address.

Nasz misja…

Naszą misją jest stworzenie wysokiej jakości, skutecznej rekrutacji, opartej o nowoczesne rozwiązania technologiczne, współpracę oraz partnerstwo.

W codziennej pracy łączą nas wartości…

Jakość
Utrzymywanie wysokiej jakości standardów pracy oraz realizacja uzgodnionych oczekiwań klientów na najwyższym poziomie jest dla nas podstawą pracy. Dzięki temu budujemy zaufanie naszych klientów, kandydatów i pracowników.

Pasja
Uwielbiamy to co robimy, jesteśmy profesjonalistami, którzy pracują z pasją i poczuciem humoru.

Skuteczność
Dostarczamy to, do czego się zobowiązujemy i zawsze znajdujemy sposób, aby to zrobić.

Partnerstwo
Klienci i kandydaci są naszymi partnerami. Od momentu współpracy mamy wspólny cel i jesteśmy jednym zespołem. Komunikujemy się bezpośrednio i wspieramy się wzajemnie bazując na szczerym feedbacku.

Innowacja i wiedza

Bazujemy na naszej wiedzy i doświadczeniu, nie przestając się uczyć i rozwijać. Wierzymy w nowoczesne technologie. Kreujemy narzędzia i rozwiązania, które pomagają nam działać skutecznie.Oferujemy…

Jeżeli jesteś kandydatem i poszukujesz pracy…
Pomożemy Ci znaleźć najlepszego pracodawcę, abyś nadal mógł realizować swoje plany rozwojowe. Budując swoja karierę zawodowa musisz myśleć strategicznie o dalszym rozwoju, odpowiednim poziomie wynagrodzenia i środowisku pracy dopasowanym do Twojej osobowości. My Tobie w tym pomagamy. Jesteśmy z naszymi kandydatami przez całą drogę zawodową i wszystkie zmiany.

Jeżeli jesteś pracodawcą …

W pierwszej kolejności dobrze zrozumiemy Twoje potrzeby, aby znaleźć najlepsze rozwiazanie i pomóc Tobie w realizacji celów. Dobierzemy odpowiednie metody działania, zespół i narzędzia.
Działamy w trzech obszarach:
• Rekrutacja
• Marketing rekrutacyjny 
• Employer Branding
• Doradztwo HR

Pracujemy dla Ciebie kompleksowo, lub tylko w ramach jednej usługi. Dobieramy najszybszą i najlepsza drogę do realizacji celu. Czasami wystarczy niewiele, by zmieniło się wszystko.

JESTEŚMY DLA CIEBIE!